UHV1C152MPD1TD
NichiconNichicon
UHV1C152MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHV1C152MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHV1C152MPD1TD.pdf2.UHV1C152MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHV1C152MPD1TD
Tau Wae UHV1C152MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 219181 pcs Pepa Raraunga 1.UHV1C152MPD1TD.pdf2.UHV1C152MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UHV Ripple Current @ Low Frequency 1.296A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.16A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Life @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 19 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1500µF Nga tono General Purpose