UHV1C122MPD
NichiconNichicon
UHV1C122MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHV1C122MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHV1C122MPD.pdf2.UHV1C122MPD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHV1C122MPD
Tau Wae UHV1C122MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 316092 pcs Pepa Raraunga 1.UHV1C122MPD.pdf2.UHV1C122MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UHV Ripple Current @ Low Frequency 1.158A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.93A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15294
UHV1C122MPD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 19 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Te kaha 1200µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHV1C102MPD6
UHV1C102MPD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 389951 pcs
Tikiake: UHV1C102MPD6.pdf
RFQ
UHV1C152MPD
UHV1C152MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 303432 pcs
Tikiake: UHV1C152MPD.pdf
RFQ
UHV1C122MPD1TD
UHV1C122MPD1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL