UHV1C151MED
NichiconNichicon
UHV1C151MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHV1C151MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHV1C151MED.pdf2.UHV1C151MED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHV1C151MED
Tau Wae UHV1C151MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 729472 pcs Pepa Raraunga 1.UHV1C151MED.pdf2.UHV1C151MED.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UHV Ripple Current @ Low Frequency 180mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 450mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 100 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 150µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHV1C152MPD1TD
UHV1C152MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 219181 pcs
Tikiake: UHV1C152MPD1TD.pdf
RFQ
UHV1C151MED1TD
UHV1C151MED1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150UF 20% 16V RADIAL