UHN0J182MPD
NichiconNichicon
UHN0J182MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHN0J182MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1800UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: UHN0J182MPD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHN0J182MPD
Tau Wae UHN0J182MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1800UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4745 pcs Pepa Raraunga UHN0J182MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)