UHN0J102MPD
NichiconNichicon
UHN0J102MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHN0J102MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: UHN0J102MPD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHN0J102MPD
Tau Wae UHN0J102MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4092 pcs Pepa Raraunga UHN0J102MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UHN Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 20 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 1000µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHN0J222MPD
UHN0J222MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 5300 pcs
Tikiake: UHN0J222MPD.pdf
RFQ
UHN0J182MPD
UHN0J182MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 4745 pcs
Tikiake: UHN0J182MPD.pdf
RFQ
UHN0J102MPD6
UHN0J102MPD6
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL