UHN0J152MPD
NichiconNichicon
UHN0J152MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHN0J152MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: UHN0J152MPD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHN0J152MPD
Tau Wae UHN0J152MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4194 pcs Pepa Raraunga UHN0J152MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UHN Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 18 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 1500µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHN0J152MPD3
UHN0J152MPD3
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 5379 pcs
Tikiake: UHN0J152MPD3.pdf
RFQ
UHN0J272MPD
UHN0J272MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2700UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 4989 pcs
Tikiake: UHN0J272MPD.pdf
RFQ
UHN0J152MPD6
UHN0J152MPD6