UHD1H560MED
NichiconNichicon
UHD1H560MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHD1H560MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 56UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHD1H560MED.pdf2.UHD1H560MED.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHD1H560MED
Tau Wae UHD1H560MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 56UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 830858 pcs Pepa Raraunga 1.UHD1H560MED.pdf2.UHD1H560MED.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UHD Ripple Current @ Low Frequency 269.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 385mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16783
UHD1H560MED-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 140 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 56µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 56µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHD1H560MED1TD
UHD1H560MED1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 56UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 466887 pcs
Tikiake: UHD1H560MED1TD.pdf
RFQ
UHD1H681MHD
UHD1H681MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 88933 pcs
Tikiake: UHD1H681MHD.pdf
RFQ
UHD1H471MHD1TO
UHD1H471MHD1TO
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Tikiake: UHD1H471MHD1TO.pdf
UHD1H560MED1TA
UHD1H560MED1TA