UHD1H561MHD
NichiconNichicon
UHD1H561MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHD1H561MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 560UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHD1H561MHD.pdf2.UHD1H561MHD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHD1H561MHD
Tau Wae UHD1H561MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 560UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 194156 pcs Pepa Raraunga 1.UHD1H561MHD.pdf2.UHD1H561MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UHD Ripple Current @ Low Frequency 1.808A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.41A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16784
UHD1H561MHD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 23 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 560µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 560µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHD1H821MHD6TN
UHD1H821MHD6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 108540 pcs
Tikiake: UHD1H821MHD6TN.pdf
RFQ
UHD1H331MPD1TD
UHD1H331MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 132213 pcs
Tikiake: UHD1H331MPD1TD.pdf
RFQ
UHD1H561MHD1TO
UHD1H561MHD1TO
Whakaahuatanga: CAP ALUM 560UF 20% 50V RADIAL