UHD1H271MPD1TD
NichiconNichicon
UHD1H271MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHD1H271MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 270UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHD1H271MPD1TD.pdf2.UHD1H271MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHD1H271MPD1TD
Tau Wae UHD1H271MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 270UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 240250 pcs Pepa Raraunga 1.UHD1H271MPD1TD.pdf2.UHD1H271MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UHD Ripple Current @ Low Frequency 1.106A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.58A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Life @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 30 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 270µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
Te kaha 270µF Nga tono General Purpose