UHD1H220MDD
NichiconNichicon
UHD1H220MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHD1H220MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHD1H220MDD.pdf2.UHD1H220MDD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHD1H220MDD
Tau Wae UHD1H220MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 778189 pcs Pepa Raraunga 1.UHD1H220MDD.pdf2.UHD1H220MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UHD Ripple Current @ Low Frequency 130.9mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 238mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15209
UHD1H220MDD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 340 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 22µF