UHD1H151MPD1TD
NichiconNichicon
UHD1H151MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHD1H151MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHD1H151MPD1TD.pdf2.UHD1H151MPD1TD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHD1H151MPD1TD
Tau Wae UHD1H151MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 494514 pcs Pepa Raraunga 1.UHD1H151MPD1TD.pdf2.UHD1H151MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UHD Ripple Current @ Low Frequency 685.3mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 979mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17621-3
UHD1H151MPD1TD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 61 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C Te kaha 150µF