UHD1H102MHD
NichiconNichicon
UHD1H102MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHD1H102MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHD1H102MHD.pdf2.UHD1H102MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHD1H102MHD
Tau Wae UHD1H102MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 123237 pcs Pepa Raraunga 1.UHD1H102MHD.pdf2.UHD1H102MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UHD Ripple Current @ Low Frequency 2.258A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.01A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15206
UHD1H102MHD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 21 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 1000µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHD1H102MHD1TN
UHD1H102MHD1TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL