UFW1H010MDD
NichiconNichicon
UFW1H010MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UFW1H010MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UFW1H010MDD.pdf2.UFW1H010MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UFW1H010MDD
Tau Wae UFW1H010MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1552207 pcs Pepa Raraunga 1.UFW1H010MDD.pdf2.UFW1H010MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UFW Ripple Current @ Low Frequency 10mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 20mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15132
UFW1H010MDD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 1µF
Nga tono Audio
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UFW1H0R1MDD1TA
UFW1H0R1MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 1196977 pcs
Tikiake: UFW1H0R1MDD1TA.pdf
RFQ
UFW1E470MDD1TD
UFW1E470MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 2239122 pcs
Tikiake: UFW1E470MDD1TD.pdf
RFQ
UFW1H010MDD1TD
UFW1H010MDD1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Tikiake: UFW1H010MDD1TD.pdf
UFW1E471MPD
UFW1E471MPD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Tikiake: UFW1E471MPD.pdf
UFW1E682MHD
UFW1E682MHD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL
Tikiake: UFW1E682MHD.pdf
UFW1H010MDD1TA
UFW1H010MDD1TA