UFW1E471MPD
NichiconNichicon
UFW1E471MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UFW1E471MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UFW1E471MPD.pdf2.UFW1E471MPD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UFW1E471MPD
Tau Wae UFW1E471MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 519623 pcs Pepa Raraunga 1.UFW1E471MPD.pdf2.UFW1E471MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UFW Ripple Current @ Low Frequency 530mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 795mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15131
UFW1E471MPD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 470µF Nga tono Audio