UFW1E682MHD
NichiconNichicon
UFW1E682MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UFW1E682MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UFW1E682MHD.pdf2.UFW1E682MHD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UFW1E682MHD
Tau Wae UFW1E682MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61563 pcs Pepa Raraunga 1.UFW1E682MHD.pdf2.UFW1E682MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UFW Ripple Current @ Low Frequency 2.59A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.9785A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-11000
UFW1E682MHD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.398" (35.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 6800µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 6800µF Nga tono Audio