UES1V220MPM1TA
NichiconNichicon
UES1V220MPM1TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UES1V220MPM1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UES1V220MPM1TA.pdf2.UES1V220MPM1TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UES1V220MPM1TA
Tau Wae UES1V220MPM1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 271570 pcs Pepa Raraunga 1.UES1V220MPM1TA.pdf2.UES1V220MPM1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UES Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Te kaha 22µF