UES1V330MPM1TD
NichiconNichicon
UES1V330MPM1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UES1V330MPM1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UES1V330MPM1TD.pdf2.UES1V330MPM1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UES1V330MPM1TD
Tau Wae UES1V330MPM1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 176289 pcs Pepa Raraunga 1.UES1V330MPM1TD.pdf2.UES1V330MPM1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UES Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-10850-1
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 33µF Nga tono Audio
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UES1V471MHM
UES1V471MHM
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 134137 pcs
Tikiake: UES1V471MHM.pdf
RFQ
UES1V470MPM1TD
UES1V470MPM1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 329481 pcs
Tikiake: UES1V470MPM1TD.pdf
RFQ
UES1V330MPM
UES1V330MPM
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL