UES1V100MEM1TA
NichiconNichicon
UES1V100MEM1TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UES1V100MEM1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UES1V100MEM1TA.pdf2.UES1V100MEM1TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UES1V100MEM1TA
Tau Wae UES1V100MEM1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 397861 pcs Pepa Raraunga 1.UES1V100MEM1TA.pdf2.UES1V100MEM1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UES Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Te kaha 10µF