UEP1V221MHD1TO
NichiconNichicon
UEP1V221MHD1TO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UEP1V221MHD1TO
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UEP1V221MHD1TO.pdf2.UEP1V221MHD1TO.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UEP1V221MHD1TO
Tau Wae UEP1V221MHD1TO Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 96766 pcs Pepa Raraunga 1.UEP1V221MHD1TO.pdf2.UEP1V221MHD1TO.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UEP Ripple Current @ Low Frequency 290mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 435mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 220µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UEP1V101MPD1TD
UEP1V101MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 119701 pcs
Tikiake: UEP1V101MPD1TD.pdf
RFQ
UEP1V221MHD
UEP1V221MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL