UEP1V330MPD1TD
NichiconNichicon
UEP1V330MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UEP1V330MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UEP1V330MPD1TD.pdf2.UEP1V330MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UEP1V330MPD1TD
Tau Wae UEP1V330MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 235562 pcs Pepa Raraunga 1.UEP1V330MPD1TD.pdf2.UEP1V330MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UEP Ripple Current @ Low Frequency 72mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 144mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 33µF