UEP1V101MPD1TD
NichiconNichicon
UEP1V101MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UEP1V101MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UEP1V101MPD1TD.pdf2.UEP1V101MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UEP1V101MPD1TD
Tau Wae UEP1V101MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 119701 pcs Pepa Raraunga 1.UEP1V101MPD1TD.pdf2.UEP1V101MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UEP Ripple Current @ Low Frequency 160mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 240mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 100µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UEP1V220MED1TA
UEP1V220MED1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 287739 pcs
Tikiake: UEP1V220MED1TA.pdf
RFQ
UEP1V101MPD
UEP1V101MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL