UCZ1H391MNQ1MS
NichiconNichicon
UCZ1H391MNQ1MS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCZ1H391MNQ1MS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 390UF 20% 50V SMD
Ngā Rauemi: 1.UCZ1H391MNQ1MS.pdf2.UCZ1H391MNQ1MS.pdf3.UCZ1H391MNQ1MS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCZ1H391MNQ1MS
Tau Wae UCZ1H391MNQ1MS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 390UF 20% 50V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UCZ Ripple Current @ Low Frequency 650mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.3A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-13944-2
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 100 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 390µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 100 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 125°C
Te kaha 390µF Nga tono General Purpose