UCZ1H330MCL6GS
NichiconNichicon
UCZ1H330MCL6GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCZ1H330MCL6GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD
Ngā Rauemi: 1.UCZ1H330MCL6GS.pdf2.UCZ1H330MCL6GS.pdf3.UCZ1H330MCL6GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCZ1H330MCL6GS
Tau Wae UCZ1H330MCL6GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UCZ Ripple Current @ Low Frequency 98.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 197mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Original-Reel®
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-7031-6
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.323" (8.20mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 500 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 500 mOhm 2000 Hrs @ 125°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose