UCZ1H471MNQ1MS
NichiconNichicon
UCZ1H471MNQ1MS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCZ1H471MNQ1MS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 50V SMD
Ngā Rauemi: 1.UCZ1H471MNQ1MS.pdf2.UCZ1H471MNQ1MS.pdf3.UCZ1H471MNQ1MS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCZ1H471MNQ1MS
Tau Wae UCZ1H471MNQ1MS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 50V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UCZ Ripple Current @ Low Frequency 1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Original-Reel®
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-13945-6
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 3500 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 80 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 80 mOhm @ 100kHz 3500 Hrs @ 125°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose