UCY2H180MHD
NichiconNichicon
UCY2H180MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2H180MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 18UF 20% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2H180MHD.pdf2.UCY2H180MHD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2H180MHD
Tau Wae UCY2H180MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 18UF 20% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74930 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2H180MHD.pdf2.UCY2H180MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 240mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 480mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-6891
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.299" (33.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 18µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 18µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCY2H150MHD
UCY2H150MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15UF 20% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 96051 pcs
Tikiake: UCY2H150MHD.pdf
RFQ
UCY2H180MHD3TN
UCY2H180MHD3TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 18UF 20% 500V RADIAL