UCY2H150MHD3
NichiconNichicon
UCY2H150MHD3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2H150MHD3
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 15UF 20% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2H150MHD3.pdf2.UCY2H150MHD3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2H150MHD3
Tau Wae UCY2H150MHD3 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 15UF 20% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78506 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2H150MHD3.pdf2.UCY2H150MHD3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 220mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 440mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-6917
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 15µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 15µF Nga tono General Purpose