UCY2H150MHD
NichiconNichicon
UCY2H150MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2H150MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 15UF 20% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2H150MHD.pdf2.UCY2H150MHD.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2H150MHD
Tau Wae UCY2H150MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 15UF 20% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 96051 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2H150MHD.pdf2.UCY2H150MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 220mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 440mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-6954
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 15µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 15µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCY2H150MHD3
UCY2H150MHD3
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15UF 20% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 78506 pcs
Tikiake: UCY2H150MHD3.pdf
RFQ
UCY2G820MHD3TN
UCY2G820MHD3TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL
I roto i te taonga: 68913 pcs
Tikiake: UCY2G820MHD3TN.pdf
RFQ
UCY2H100MHD1TO
UCY2H100MHD1TO
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 500V RADIAL
Tikiake: UCY2H100MHD1TO.pdf
UCY2H150MHD1TO
UCY2H150MHD1TO