UCY2E121MHD3
NichiconNichicon
UCY2E121MHD3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2E121MHD3
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 120UF 20% 250V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2E121MHD3.pdf2.UCY2E121MHD3.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2E121MHD3
Tau Wae UCY2E121MHD3 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 120UF 20% 250V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77143 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2E121MHD3.pdf2.UCY2E121MHD3.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 890mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.78A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5460
UCY2E121MHD3-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.634" (41.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 120µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 120µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCY2E121MHD
UCY2E121MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 120UF 20% 250V RADIAL