UCY2D820MHD9TO
NichiconNichicon
UCY2D820MHD9TO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2D820MHD9TO
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 82UF 20% 200V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2D820MHD9TO.pdf2.UCY2D820MHD9TO.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2D820MHD9TO
Tau Wae UCY2D820MHD9TO Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 82UF 20% 200V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68048 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2D820MHD9TO.pdf2.UCY2D820MHD9TO.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 645mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.29A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-13307-1
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 82µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 82µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCY2E121MHD1TN
UCY2E121MHD1TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 120UF 20% 250V RADIAL
I roto i te taonga: 66119 pcs
Tikiake: UCY2E121MHD1TN.pdf
RFQ
UCY2D820MHD
UCY2D820MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 82UF 20% 200V RADIAL
I roto i te taonga: 70458 pcs
Tikiake: UCY2D820MHD.pdf
RFQ
UCY2E101MHD
UCY2E101MHD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Tikiake: UCY2E101MHD.pdf
UCY2D820MHD9
UCY2D820MHD9