UCY2E121MHD
NichiconNichicon
UCY2E121MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2E121MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 120UF 20% 250V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2E121MHD.pdf2.UCY2E121MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2E121MHD
Tau Wae UCY2E121MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 120UF 20% 250V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 51574 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2E121MHD.pdf2.UCY2E121MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 845mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.69A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 120µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C Te kaha 120µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCY2D820MHD9
UCY2D820MHD9
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 82UF 20% 200V RADIAL
I roto i te taonga: 149375 pcs
Tikiake: UCY2D820MHD9.pdf
RFQ
UCY2E101MHD
UCY2E101MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
I roto i te taonga: 79727 pcs
Tikiake: UCY2E101MHD.pdf
RFQ
UCY2E121MHD1TN
UCY2E121MHD1TN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 120UF 20% 250V RADIAL
Tikiake: UCY2E121MHD1TN.pdf
UCY2D820MHD3TN
UCY2D820MHD3TN
Tikiake: UCY2D820MHD3TN.pdf
UCY2D820MHD9TO
UCY2D820MHD9TO
Tikiake: UCY2D820MHD9TO.pdf
UCY2E121MHD6
UCY2E121MHD6
Tikiake: UCY2E121MHD6.pdf
UCY2E121MHD9
UCY2E121MHD9
Tikiake: UCY2E121MHD9.pdf
UCY2E101MHD1TN
UCY2E101MHD1TN
Tikiake: UCY2E101MHD1TN.pdf
UCY2E121MHD3
UCY2E121MHD3
Tikiake: UCY2E121MHD3.pdf
UCY2E151MHD
UCY2E151MHD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150UF 20% 250V RADIAL
Tikiake: UCY2E151MHD.pdf
UCY2E101MHD6
UCY2E101MHD6
Tikiake: UCY2E101MHD6.pdf
UCY2E121MHD6TN
UCY2E121MHD6TN
Tikiake: UCY2E121MHD6TN.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel