UBY1K271MHL1TO
Hua Hua
Tau Wae: UBY1K271MHL1TO
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 270UF 20% 80V T/H
Ngā Rauemi: UBY1K271MHL1TO.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBY1K271MHL1TO
Tau Wae UBY1K271MHL1TO Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 270UF 20% 80V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 143013 pcs Pepa Raraunga UBY1K271MHL1TO.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UBY Ripple Current @ Low Frequency 820mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.64A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17759-3
Tae Mahi -40°C ~ 135°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 74 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 270µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 74 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C
Te kaha 270µF Nga tono Automotive