UBY1K102MHL
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UBY1K102MHL
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 80V T/H
Ngā Rauemi: UBY1K102MHL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBY1K102MHL
Tau Wae UBY1K102MHL Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 80V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 91863 pcs Pepa Raraunga UBY1K102MHL.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UBY Ripple Current @ Low Frequency 2.754A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.59A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17708
Q11502504
UBY1K102MHL-ND
Tae Mahi -40°C ~ 135°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 27 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 27 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C
Te kaha 1000µF Nga tono Automotive