UBY1J951MHL
Hua Hua
Tau Wae: UBY1J951MHL
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua 63V 950UF 20% HIGH TEMP LEADED
Ngā Rauemi: UBY1J951MHL.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBY1J951MHL
Tau Wae UBY1J951MHL Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga 63V 950UF 20% HIGH TEMP LEADED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70048 pcs Pepa Raraunga UBY1J951MHL.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UBY Ripple Current @ Low Frequency 2.256A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.76A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17752
Tae Mahi -40°C ~ 135°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 38 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 950µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 38 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C
Te kaha 950µF Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UBY1J751MHL6TN
UBY1J751MHL6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 750UF 20% 63V T/H
I roto i te taonga: 83727 pcs
Tikiake: UBY1J751MHL6TN.pdf
RFQ
UBY1J951MHL6TN
UBY1J951MHL6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 950UF 20% 63V T/H