UBY1K471MHL
Hua Hua
Tau Wae: UBY1K471MHL
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua 80V 470UF 20% HIGH TEMP LEADED
Ngā Rauemi: UBY1K471MHL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBY1K471MHL
Tau Wae UBY1K471MHL Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga 80V 470UF 20% HIGH TEMP LEADED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83281 pcs Pepa Raraunga UBY1K471MHL.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UBY Ripple Current @ Low Frequency 1.07A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.14A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17762
Tae Mahi -40°C ~ 135°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 53 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 53 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C
Te kaha 470µF Nga tono Automotive