TVX2A222MDD
NichiconNichicon
TVX2A222MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVX2A222MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 100V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.TVX2A222MDD.pdf2.TVX2A222MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
130 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVX2A222MDD
Tau Wae TVX2A222MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 100V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14233 pcs Pepa Raraunga 1.TVX2A222MDD.pdf2.TVX2A222MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi -
Raupapa TVX Ratonga -
Ko te poari - Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 2200µF