TVX2A101MCD1LZ
NichiconNichicon
TVX2A101MCD1LZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVX2A101MCD1LZ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 100V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.TVX2A101MCD1LZ.pdf2.TVX2A101MCD1LZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVX2A101MCD1LZ
Tau Wae TVX2A101MCD1LZ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 100V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69974 pcs Pepa Raraunga 1.TVX2A101MCD1LZ.pdf2.TVX2A101MCD1LZ.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia x 1.024" L (10.00mm x 26.00mm)
Raupapa TVX Ripple Current @ Low Frequency 340mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 510mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Axial, Can Ētahi Ingoa 493-14340-1
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose