TVX2A220MAD
NichiconNichicon
TVX2A220MAD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVX2A220MAD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 100V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.TVX2A220MAD.pdf2.TVX2A220MAD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVX2A220MAD
Tau Wae TVX2A220MAD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 100V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 212535 pcs Pepa Raraunga 1.TVX2A220MAD.pdf2.TVX2A220MAD.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia x 0.669" L (8.00mm x 17.00mm)
Raupapa TVX Ripple Current @ Low Frequency 120mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 240mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari - Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Can Ētahi Ingoa 493-16280
TVX2A220MAD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 22µF Nga tono General Purpose