TVX1V100MAD
NichiconNichicon
TVX1V100MAD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVX1V100MAD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 35V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.TVX1V100MAD.pdf2.TVX1V100MAD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVX1V100MAD
Tau Wae TVX1V100MAD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 35V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 290309 pcs Pepa Raraunga 1.TVX1V100MAD.pdf2.TVX1V100MAD.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi -
Raupapa TVX Ratonga -
Ko te poari - Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Can Ētahi Ingoa 493-14419
TVX1V100MAD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TVX1J4R7MAD
TVX1J4R7MAD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 63V AXIAL
I roto i te taonga: 6017 pcs
Tikiake: TVX1J4R7MAD.pdf
RFQ
TVX1V102MCD1LW
TVX1V102MCD1LW
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 35V AXIAL
I roto i te taonga: 56380 pcs
Tikiake: TVX1V102MCD1LW.pdf
RFQ
TVX1V100MAD1LS
TVX1V100MAD1LS
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 35V AXIAL