TVX1J472MDD
NichiconNichicon
TVX1J472MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVX1J472MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4700UF 20% 63V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.TVX1J472MDD.pdf2.TVX1J472MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVX1J472MDD
Tau Wae TVX1J472MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4700UF 20% 63V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16022 pcs Pepa Raraunga 1.TVX1J472MDD.pdf2.TVX1J472MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi -
Raupapa TVX Ratonga -
Ko te poari - Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Can Ētahi Ingoa 493-13376
TVX1J472MDD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4700µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 4700µF Nga tono General Purpose