TVX1J4R7MAD
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVX1J4R7MAD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 63V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.TVX1J4R7MAD.pdf2.TVX1J4R7MAD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVX1J4R7MAD
Tau Wae TVX1J4R7MAD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 63V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6017 pcs Pepa Raraunga 1.TVX1J4R7MAD.pdf2.TVX1J4R7MAD.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi -
Raupapa TVX Ratonga -
Ko te poari - Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Can Ētahi Ingoa 493-14826
TVX1J4R7MAD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 4.7µF