TVX1C100MAD
NichiconNichicon
TVX1C100MAD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVX1C100MAD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 16V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.TVX1C100MAD.pdf2.TVX1C100MAD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVX1C100MAD
Tau Wae TVX1C100MAD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 16V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 304138 pcs Pepa Raraunga 1.TVX1C100MAD.pdf2.TVX1C100MAD.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi -
Raupapa TVX Ratonga -
Ko te poari - Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Can Ētahi Ingoa 493-14809
TVX1C100MAD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TVX1A472MCD
TVX1A472MCD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 10V AXIAL
I roto i te taonga: 51466 pcs
Tikiake: TVX1A472MCD.pdf
RFQ
TVX1C100MAD1LS
TVX1C100MAD1LS
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 16V AXIAL