TVX1A470MAD1LS
NichiconNichicon
TVX1A470MAD1LS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVX1A470MAD1LS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 10V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.TVX1A470MAD1LS.pdf2.TVX1A470MAD1LS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1600 pcs
3200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVX1A470MAD1LS
Tau Wae TVX1A470MAD1LS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 10V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 335085 pcs Pepa Raraunga 1.TVX1A470MAD1LS.pdf2.TVX1A470MAD1LS.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia x 0.630" L (8.00mm x 16.00mm)
Raupapa TVX Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial, Can Ētahi Ingoa 493-14314-2
493-14314-3-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TVX1A332MCD
TVX1A332MCD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 10V AXIAL
I roto i te taonga: 66295 pcs
Tikiake: TVX1A332MCD.pdf
RFQ
TVX1C101MAD
TVX1C101MAD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 16V AXIAL
I roto i te taonga: 250608 pcs
Tikiake: TVX1C101MAD.pdf
RFQ
TVX1A470MAD
TVX1A470MAD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 10V AXIAL