TVX1A222MCD
NichiconNichicon
TVX1A222MCD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVX1A222MCD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 10V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.TVX1A222MCD.pdf2.TVX1A222MCD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVX1A222MCD
Tau Wae TVX1A222MCD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 10V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70204 pcs Pepa Raraunga 1.TVX1A222MCD.pdf2.TVX1A222MCD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.512" Dia x 1.102" L (13.00mm x 28.00mm)
Raupapa TVX Ripple Current @ Low Frequency 1.09A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.2535A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari - Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Can Ētahi Ingoa 493-14805
TVX1A222MCD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 2200µF Nga tono General Purpose