TVX1C102MCD1LT
NichiconNichicon
TVX1C102MCD1LT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVX1C102MCD1LT
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 16V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.TVX1C102MCD1LT.pdf2.TVX1C102MCD1LT.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVX1C102MCD1LT
Tau Wae TVX1C102MCD1LT Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 16V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 97725 pcs Pepa Raraunga 1.TVX1C102MCD1LT.pdf2.TVX1C102MCD1LT.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia x 1.024" L (10.00mm x 26.00mm)
Raupapa TVX Ripple Current @ Low Frequency 770mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 885.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial, Can Ētahi Ingoa 493-14316-2
493-14316-3-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1000µF Nga tono General Purpose