RNE1C221MDN1
Hua Hua
Tau Wae: RNE1C221MDN1
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 220UF 20% 16V T/H
Ngā Rauemi: 1.RNE1C221MDN1.pdf2.RNE1C221MDN1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNE1C221MDN1
Tau Wae RNE1C221MDN1 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 220UF 20% 16V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 150310 pcs Pepa Raraunga 1.RNE1C221MDN1.pdf2.RNE1C221MDN1.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa FPCAP, RNE
Ripple Current @ Low Frequency 415mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.15A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 13 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 13 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 220µF