RNE1C471MDNASQ
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNE1C471MDNASQ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H
Ngā Rauemi: 1.RNE1C471MDNASQ.pdf2.RNE1C471MDNASQ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNE1C471MDNASQ
Tau Wae RNE1C471MDNASQ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 156416 pcs Pepa Raraunga 1.RNE1C471MDNASQ.pdf2.RNE1C471MDNASQ.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa FPCAP, RNE
Ripple Current @ Low Frequency 540mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.4A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 10 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 470µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RNE1C471MDNASQPX
RNE1C471MDNASQPX
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H