RNE1C101MDS1PX
NichiconNichicon
RNE1C101MDS1PX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNE1C101MDS1PX
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H
Ngā Rauemi: 1.RNE1C101MDS1PX.pdf2.RNE1C101MDS1PX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNE1C101MDS1PX
Tau Wae RNE1C101MDS1PX Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 270942 pcs Pepa Raraunga 1.RNE1C101MDS1PX.pdf2.RNE1C101MDS1PX.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm) Raupapa FPCAP, RNE
Ripple Current @ Low Frequency 230mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.3A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-3813-1
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 35 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 35 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose