RF80J271MDN1JT
NichiconNichicon
RF80J271MDN1JT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RF80J271MDN1JT
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 270UF 20% 6.3V T/H
Ngā Rauemi: 1.RF80J271MDN1JT.pdf2.RF80J271MDN1JT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RF80J271MDN1JT
Tau Wae RF80J271MDN1JT Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 270UF 20% 6.3V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 264084 pcs Pepa Raraunga 1.RF80J271MDN1JT.pdf2.RF80J271MDN1JT.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm) Raupapa FPCAP, RF8
Ripple Current @ Low Frequency 370mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.7A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 11 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 270µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 11 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 270µF