RF80E561MDN1JT
NichiconNichicon
RF80E561MDN1JT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RF80E561MDN1JT
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H
Ngā Rauemi: 1.RF80E561MDN1JT.pdf2.RF80E561MDN1JT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RF80E561MDN1JT
Tau Wae RF80E561MDN1JT Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 208173 pcs Pepa Raraunga 1.RF80E561MDN1JT.pdf2.RF80E561MDN1JT.pdf
Putanga - Kua tohua 2.5V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm) Raupapa FPCAP, RF8
Ripple Current @ Low Frequency 420mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.2A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 7 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 560µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 560µF