RF80E471MDN1PX
NichiconNichicon
RF80E471MDN1PX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RF80E471MDN1PX
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V T/H
Ngā Rauemi: 1.RF80E471MDN1PX.pdf2.RF80E471MDN1PX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RF80E471MDN1PX
Tau Wae RF80E471MDN1PX Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 292159 pcs Pepa Raraunga 1.RF80E471MDN1PX.pdf2.RF80E471MDN1PX.pdf
Putanga - Kua tohua 2.5V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm) Raupapa FPCAP, RF8
Ripple Current @ Low Frequency 420mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.2A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-3806-2
493-3806-2-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 7 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose